.

FİRMA PROFİLİ

TUĞRA DAMLAMA; Damla Sulama Filtre sistemleri imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

Firmamız; Damla sulama ekipmanlarının üretimi ve satışında müşteri beklentilerine en iyi hizmeti sunmak, Damla Sulama sistemleri ve yedek parça temininde müşterilerimize en kaliteli ürünü en ekonomik şekilde sunmak amacıyla kurulmuştur.

Üretimini yaptığımız ürünlerimize, satış ve satış sonrasında da toplam kalite anlayışı uygulanmaktadır. Biz, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve üretim kalitesinde gösterdiğimiz titizliği ve mükemmeliyeti sürekli muhafaza etmekteyiz.

Yeni teknolojik gelişmelerin her zaman takipçisi olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Alanımızda geleceğe dönük olarak başarılı ve hızlı bir şekilde yükselmeye devam edeceğiz.

İmalatını yaptığımız ürünlerimizin satış ve hizmet sonrasında da müşterilerimizin yanında olmayı, müşteri memnuniyetinin devam etmesi için, kurulan sistemin aksamadan çalışmasını sağlamayı en önemli görevimiz olarak kabul ediyor ve bu düstur üzerine faaliyetimize devam ediyoruz.

Konya damlama sulama sistemleri, gübre tankı imalatı, gübre tankı fiyatları, gübre tankı firmaları, gübre tankı imalatı, hidrosiklon, damla sulama filtreleri, disk filtre, elek filtre, turbo filtre, çakıllı yosun filtresi,